Konkurs: do wygrania bilety na Ino-Rock Festival

Newsy
Konkurs: do wygrania bilety na Ino-Rock Festival
Już 12 września święto fanów rocka progresywnego. Rozdajemy wejściówki na to specjalne wydarzenie.

W tym roku skład wykonawców, którzy pojawią się na scenie Teatru Letniego w Inowrocławiu prezentuje się doprawdy imponująco! 

Z pewnością największą atrakcją tegorocznej edycji festiwalu będzie występ Steve'a Hacketta z zespołem. Artysty nie trzeba fanom specjalnie przedstawiać. Steve to z jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów i kompozytorów, mających wyjątkowy styl, który nieśmiertelną sławę zdobył jako muzyk legendy rocka progresywnego, grupy Genesis, z jej klasycznego okresu, w którym powstały płyty będące dziś integralną częścią historii muzyki. Jest samoukiem, który zaczynał od grania na harmonijce i fascynacji bluesem, by w wieku lat 12 chwycić za gitarę. Hacketta uważa się za wynalazcę techniki tapping, którą później spopularyzował Eddie van Halen. Warto zaznaczyć, że Steve jest też uznanym gitarzystą klasycznym i ma w swoim dorobku wysoko cenione płyty nagrane na tym instrumencie. Jak sam mówi: "Zawsze uważałem, że jedna połowa mnie urodziła się do grania akustycznego, zaś druga do grania rockowego. W obu stylach gram z jednakowo wielką pasją". 

Oprócz zespołu Steve'a Hacketta, którego występ zakończy festiwal, na scenie pojawią się: 

Nosound - młoda stażem znakomita włoska formacja, której założycielem i liderem jest gitarzysta, wokalista i klawiszowiec Giancarlo Erra, zafascynowany Pink Floyd, wczesnym Porcupine Tree, muzyką elektroniczną i ambientem. Na swoich dotychczasowych płytach zespół perfekcyjnie porusza się po różnych rejonach avant popu, space rocka i post rocka. 

Indukti - pochodząca z Warszawy, jedna z najciekawszych, współcześnie działających polskich formacji rockowych. Ich muzyka to, jak ktoś napisał: pomieszanie czadu, transu, psychoyassu i art-rocka - jest też gotyk, metal combo, dub, rasta, mega, guru, goa kujawiak... - jednym słowem muzyczny konglomerat mający na celu pobudzanie wyobraźni przez wywołanie wyjątkowych doznań i niepowtarzalnych emocji. 

After - najmłodszy stażem spośród uczestników festiwalu włocławski kwintet, mający już na swoim koncie dwa udane albumy z muzyką rockową dla ludzi otwartych na subtelne aczkolwiek niekoniecznie łagodne dźwięki.

Na czym polega konkurs?

Zadanie 1. Należy wysłać do nas zdjęcie osoby (niekoniecznie siebie, choć pewnie takie będą dominować) z kartką, na której znajdzie się adres naszej strony internetowej lub słowa "Magazyn Gitarzysta".  Ba, możecie zapisać je na swoim ciele by zaznaczyć oddanie dla naszego jedynego, słusznego muzycznego medium. Czy będzie tych słów więcej czy nie: to już zależy od Was. Zdjęcia mogą być poważne, śmieszne, profesjonalne i amatorskie. Do współpracy przy zdjęciu możecie zaprosić babcię czy księdza z pobliskiej parafii, ale uważajcie, bo możemy wykorzystać je na stronie jeśli nam nie zabronicie :) Swoje fotografie przysyłajcie do końca miesiąca września na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl w temacie podając hasło "Ino-Rock Foto". Podajcie także swoje dane teleadresowe i czy przyda Wam się zaproszenie pojedyncze czy podwójne (tak szczerze moi drodzy!). Powodzenia!

Zadanie 2. Podaj oficjalny adres internetowy festiwalu Ino-Rock Festival. Do wygrania mamy jedno podwójne i jedno pojedyncze zaproszenie - kto pierwszy, ten lepszy! Pierwsze zgłoszenie zdobywa podwójną wejściówkę, drugie pojedyncze. W przypadku gdyby ktoś nie potrzebował podwójnej wejściówki lub nie był zainteresowany pojedynczą - proszę o zaznaczenie tego w wiadomości. konkurs@magazyngitarzysta.pl

Zwycięzcy: Dziękujemy za wszystkie maile. Nagrodzeni podwójnymi wejściówkami zostali:

Martyna Leśniewicz, Dorota Derengowska i Jarosław Drzewiecki