IX Oficjalny Zlot Grupy Gitarowej pl.rec.muzyka.gitara Poznań 2009

Newsy
IX Oficjalny Zlot Grupy Gitarowej pl.rec.muzyka.gitara Poznań 2009

Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji szkolnych, w dniach 28-30 sierpnia 2009 w poznańskim klubie Johnny Rocker odbędzie się IX Oficjalny Zlot gitarowej grupy dyskusyjnej pl.rec.muzyka.gitara. Program tegorocznego spotkania zapowiada się niezwykle atrakcyjnie

Tegoroczny zlot gitarzystów udzielających się na grupie dyskusyjnej pl.rec.muzyka.gitara będzie obfitować w wiele wydarzeń artystycznych i edukacyjnych. Będzie też jedyna możliwość wypróbować w tak szerokim wyborze najlepsze wzmacniacze gitarowe (Marshall, Krank, Rivera, Egnater, Randall, Crate, B52), głośniki gitarowe i efekty stompbox.

Część artystyczną uświetni zespół solowy Konrada Jeremusa (Proletayrat), którego koncert odbędzie się w piątek 28.08 o godzinie 20:30. Po koncercie Konrad Jeremus poprowadzi warsztaty gitarowe. Sponsorem koncertu jest krakowska firma Music Info (www.musicinfo.pl).

W sobotę zaplanowano szereg atrakcyjnych konkursów, a także warsztaty lutnicze które od godziny 18:00 poprowadzi Paweł R. Marciniak - sponsorem warsztatów lutniczych jest firma Mayones Guitars (www.mayones.pl).

Następnego dnia koncert zagra świetna rockowa krakowska grupa 230Volt - współorganizatorem koncertu jest agencja Gothart, a sponsorem koncertu jest firma EuroBook.pl (www.eurobook.pl). Koncert odbędzie się 29.08 o godzinie 20:30. Po koncercie wśród uczestników zlotu odbędzie się losowanie efektu stombox Visual Sound oraz 3 kompletów strun Ernie Ball - sponsorem nagród jest krakowska firma Music Info (www.musicinfo.pl).

Gościem honorowym zlotu jest Wojciech Hoffmann (TURBO).

Zapraszamy do uczestnictwa w zlocie - zapisy na stronie grupy pl.rec.muzyka.gitara (http://prmg.art.pl/zloty/).

Wszystkie wydarzenia odbędą się w klubie Johnny Rocker (www.johnnyrocker.pl).

Sponsorem tytularnym tegorocznego zlotu jest firma EuroBook.pl (www.eurobook.pl).

Sponsorami branżowymi IX Oficjalnego Zlotu Grupy Gitarowej pl.rec.muzyka.gitara są:

Patronat radiowy nad imprezą objęło Radio Afera i Radio Merkury.

Patronat internetowy - www.E-MUZYK.net.pl, www.E-GITARA.net.pl oraz www.MagazynGitarzysta.pl