Koncert Architects przeniesiony do Progresji

Newsy
Koncert Architects przeniesiony do Progresji

Zaplanowany na 10 sierpnia Hard Kicking Fest, na którym zagrają Architects, While She Sleeps i August Burns Red z powodu ogromnego zainteresowania został przeniesiony do Progresji

Bilety zakupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek, ponieważ klub ma ograniczoną pojemność.

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie mają już pięć długogrających albumów, w tym "The Here and Now" i "Daybreaker", które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny - "One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour", który opowiada o ich życiu w trasie.

Nie mniej intensywnym okresem było lato 2013 - Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek "Lost Forever // Lost Together" powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy ("All Our Gods Have Abandoned Us") przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu.

Latem 2016 roku po kilkuletniej walce z chorobą zmarł założyciel i gitarzysta grupy, Tom Searle. Zespół nie odwołał jednak zaplanowanej trasy i postanowił w hołdzie przyjacielowi zagrać przewidziane koncerty.

Na warszawskim koncercie oprócz głównej gwiazdy nie zabraknie również supportów - zagrają August Burns Red i While She Sleeps.

10 sierpnia 2017
Warszawa / Progresja, Fort Wola 22

Ceny biletów:

79 zł (przedsprzedaż)
99 zł (w dniu koncertu)

wejście: 19:00
początek: 19:30