Festiwal Capital of Rock odwołany

Newsy
Festiwal Capital of Rock odwołany

Jak poinformował promotor, agencja RockloudLive, zaplanowany na 19 sierpnia we Wrocławiu festiwal Capital of Rock został odwołany.

Promotor RockloudLive w przesłanej do mediów notce prasowej poinformował, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności organizacyjnych leżących po jego stronie, jest zmuszony odwołać festiwal Capital of Rock zaplanowany na dzień 19 sierpnia 2017 roku, we Wrocławiu.

"Przepraszamy bardzo fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy zespołowi The Prodigy, wszystkim pozostałym artystom, współorganizatorowi festiwalu Biuru Wrocław 2016 oraz wszystkim partnerom i patronom medialnym festiwalu. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl proszeni są o odesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/formularz-zwrotu-reklamacji-pl.pdf

na adres:

EVENTIM Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 25
00-508 Warszawa
Z dopiskiem: ZWROT

W przypadku zagubienia paragonu należy dołączyć wypełnione oświadczenie. Również do pobrania ze strony internetowej: http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf

Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach już od dnia 19 czerwca 2017 roku. Należy zabrać ze sobą bilet oraz paragon fiskalny. Organizator prosi o dokonanie zwrotów do dnia 31 lipca 2017 roku.

Więcej informacji: info@eventim.pl.