Wokalistka Evanescence zaprasza na polski koncert

Newsy
Wokalistka Evanescence zaprasza na polski koncert

Amy Lee nie od dziś potrafi zaskoczyć swoich fanów. Dokładnie tydzień przed warszawskim koncertem wokalistka nagrała specjalne zaproszenie dla polskiej publiczności.

Do koncertu Evanescence pozostał dokładnie tydzień. Z tej okazji charyzmatyczna wokalistka Amy Lee postanowiła zaprosić wszystkich fanów na warszawski koncert:

Podczas najbliższego koncertu usłyszymy nie tylko największe hity zespołu: wydarzeniu towarzyszyć będzie spektakularna akcja fanowska.  Podczas pierwszego w historii polskiego występu Evanescence, Amy Lee dosłownie zostanie obsypana różami. Na pomysł obdarowania wokalistki tysiącami kwiatów, wpadli sami fani Amy Lee. Każdy uczestnik wydarzenia, który ma bilet do sektora przed sceną, otrzyma jedną czerwoną różę. Następnie, już na pierwszym utworze prezentowanym przez Evanescenece, fani na znak rzucą kwiaty w kierunku sceny.

Evanescence jeszcze w Polsce nie koncertował. Na początku maja zakończył trasę po Ameryce Południowej, a 7 czerwca rozpoczął tournée po Europie i wtedy właśnie, 20 czerwca, z jedynym koncertem w Polsce, trafi do Warszawy. Wystąpi w hali Torwar.

Bilety w cenie od 110 zł można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl a także w sieci salonów Empik w całym kraju.

Na koncert zaprasza Prestige MJM:
http://www.prestigemjm.com/