Trzy polskie koncerty Imany

Newsy
Trzy polskie koncerty Imany

Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach, do Polski na trzy koncerty wróci Imany.

Piosenkarka wystąpi 15 października na Torwarze (Warszawa), 16 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 17 października na Tauron Arena Kraków.

Imany, obok Zaz, uważana jest za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, "The Shape of a Broken Heart", wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single "You Will Never Know" czy "Don’t Be So Shy" z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę "There Were Tears", którą promował singiel o tym samym tytule. W sierpniu 2016 r. ukazał się najnowszy album Imany, "The Wrong Kind Of War".

15 października 2017
Warszawa / Torwar, ul. Łazienkowska 6A

Organizator: Go Ahead

16 października 2017
Poznań / Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14

Organizator: Go Ahead

17 października 2017
Kraków / Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Organizator: Knock Out Productions

Sprzedaż biletów od 18 maja

Miejsca zakupu biletów: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn