Dwa polskie koncerty Counterparts

Newsy
Dwa polskie koncerty Counterparts

Agencja Winiary Bookings zaprasza na dwa koncerty kanadyjskiej załogi melodic hardcore’owej, Counterparts, która planuje w tym roku premierę nowego albumu.

Zespół zagra 23 listopada w warszawskim Pogłosie i dzień później we wrocławskim Firleju. Wraz z nimi na scenie usłyszycie Brytyjczyków z Polar i Napoleon.

Kanadyjska załoga Counterparts obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Zespół ma na koncie dwie EPki i cztery studyjne albumy, a swój dorobek dyskograficzny planuje powiększyć jeszcze w tym roku. Póki co nie znamy konkretnych szczegółów, jednak zespół zapowiedział, że pracuje już nad nowym materiałem. Trudno doszukiwać się sztucznych porównań, bo Counterparts to wyjątkowy zespół. Wyrazisty wokal Brendana Murphy’ego i chwytliwe, melodyjne riffy gitarowe sprawiły, że ich ostatni album "Tragedy Will Find Us" znalazł się na 116 miejscu prestiżowej, amerykańskiej listy Billboard 200, a poprzedni krążek "The Difference Between Hell and Home" dotarł na 49 miejsce listy US Billboard Indie i aż na 7 pozycję US Billboard Heatseekers.

23 listopada 2017
Warszawa / Pogłos

24 listopada 2017
Wrocław / Firlej


Bilety:
49 zł - TUTAJ
54 zł - Biletomat.pl, Eventim
59 zł - w dniu koncertu