Konkurs. Wygraj bilet na koncert Dream Theater!

Newsy
Konkurs. Wygraj bilet na koncert Dream Theater!

Już 16 maja 2017 r. w katowickim Spodku wystąpi amerykańska legenda metalu progresywnego - Dream Theater. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na koncert!

Zespół przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej Images, Words & Beyond. Dream Theater zagra wszystkie utwory z płyty "Images And Words" z okazji 25-lecia albumu. Podczas koncertu nie zabraknie także największych hitów grupy.

Dzięki wielkiemu sukcesowi "Images And Words" kariera Dream Theater nabrała ogromnego rozpędu, co sprawiło, że zespół stał się jednym z najważniejszych w grupie wykonawców metalu progresywnego. Wydany 7 lipca 1992 roku album, pierwszy nagrany z wokalistą Jamesem LaBrie, ma dziś status legendy gatunku. Zdobył dwie nominacje do nagrody Grammy, sprzedał się w nakładzie ponad 12 mln płyt na świecie i w USA pokrył się złotem.

16.05.2017
Katowice / Spodek


Bilety w cenach od 149 zł dostępne na stronie www.LiveNation.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania cztery podwójne bilety na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać odpowiedź na proste pytanie. Tytuł maila Dream Theater. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko.

Pytanie

John Petrucci tak opowiadał nam o "The Astonishing": "Inspiracji szukałem w naprawdę wielu miejscach, zaczynając od musicalu Nędznicy a kończąc na serialu..." O jaki serial chodzi? Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (12 maja) do 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie konkursem i liczne odpowiedzi. Chodziło oczywiście o serial "Gra o Tron". Podwójne bilety na koncert w Katowicach otrzymują: Patryk Pietrasiak, Wojciech Klementowski, Adrianna Duleba i Bartosz Burek. Gratulujemy!