Konkurs. Wygraj bilet na koncert Perturbator!

Newsy
Konkurs. Wygraj bilet na koncert Perturbator!

Już 8 czerwca we wrocławskim klubie Pralnia wystąpi Perturbator. Bilety na koncert do wygrania w naszym konkursie.

Po rewelacyjnym występie podczas Brutal Assault oraz wyprzedaniu warszawskiej Hydrozagadki rok temu, wizjoner z Paryża powraca do Polski z najnowszym albumem "The Uncanny Valley".

8 czerwca 2017
Klub Pralnia (budynek Zaklęte Rewiry) / Wrocław

g. 20:30

Bilety:
60 zł - TUTAJ
65 zł - Eventim, Ticketpro, eBilet, Biletomat.pl
70 zł - w dniu koncertu

Facebook

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert we Wrocławiu. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Perturbator. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (21 maja) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi bilety otrzymują: Krzysztof Sochacki i Piotr Misiak. Gratulujemy!


Perturbator, czyli James Kent, zaczynał jako gitarzysta w kilku zespołach blackmetalowych, po czym zwrócił się ku syntezatorowej muzyce inspirowanej soundtrackami z filmów z lat 80. Uznawany za jednego z najważniejszych wykonawców muzyki synthwave. W 2012 roku wydał EP-ki "Night Driving Avenger" i "Nocturne City", a także "The 80s Slasher" razem z Protector 101. Zyskał popularność dzięki użyczeniu kilku utworów na ścieżkę dźwiękową gry "Hotline Miami". W tym samym roku wydał album "Terror 404", a następnie "I Am the Night", który przyniósł mu rozgłos w internecie, dzięki nawiązaniom do kultowych filmów sci-fi z lat 80. ("Terminator", "Blade Runner" itp.). W 2014 roku wydał trzecią płytę długogrającą pt. "Dangerous Days". Dwa lata później na rynek trafił krążek "The Uncanny Valley".

Zdjęcie: David Fitt