Kenny Wayne Shepherd - nowy album w lipcu

Newsy
Kenny Wayne Shepherd - nowy album w lipcu

21 lipca ukaże się nowy album Kenny Wayne Shepherd Band zatytułowany "Lay It On Down".

Materiał na następcę "Goin' Home" z 2014 r. powstawał w Nashville i został zarejestrowany w Echophone Studios w Shreveport w stanie Luizjana.

"Wiąż poznajemy nowe terytoria zamiast tylko się powtarzać" - o procesie powstawania "Lay It On Down" opowiada Kenny Wayne Shepherd. "Każdy album reprezentuje moment, w którym powstawał. Każdy jest kolejną stroną książki. Nową płytę mógłbym nazwać oknem do mojej duszy, choć to również rezultat moich obserwacji. "Hard Lesson Learned" to bolesna piosenka opowiadająca a facecie, zakochanym do szaleństwa w pewnej kobiecie, która jednak nie miała dla niego dobrych wiadomości. O tej kapryśnej dziewczynie mówi natomiast "Baby Got Gone". Bohater jest głęboko w niej zadurzony. Dziewczyna jest piękna i zabawna, ale nie ma zamiaru pozostawać dłużej w jednym miejscu, jest wolnym duchem nie uznającym zobowiązań".

"Lay It On Down" opowiada o znanych mi ludziach, którzy dźwigają w życiu brzemię i nie czują się wystarczająco dobrzy. Opowiada o pięknie, które w nich dostrzegasz, ale którego sami w sobie nie widzą. Czasem mnie to smuci i zawsze mam ochotę opowiedzieć o tym tej osobie. Twoja matka, córka, syn, żona, w którymś momencie życia wszyscy czujemy, że nie radzimy sobie wystarczająco dobrze. Dlatego tytuł albumu, "Lay It On Down", można interpretować na różne sposoby. Każdy utwór zawiera dobrą historię i myślę, że jeśli posłuchasz całego albumu w całości, każda piosenka zabierze cię w inną podróż".

Lista utworów:
Baby Got Gone
Diamonds & Gold
Nothing But The Night
Lay It On Down
She's $$$
Hard Lesson Learned
Down For Love
How Low Can You Go
Louisiana Rain
Ride Of Your Life
Lay It On Down (Acoustic)