Warsztaty muzyczne Blues nad Bobrem!

Newsy
Warsztaty muzyczne Blues nad Bobrem!

Artur Lesicki, Leszek Cichoński, Jacek Królik, Jacek Jaguś, Katarzyna Maliszewska, Krzysztof "Puma" Piasecki, Jerzy Styczyński, Piotr Nalepa, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski, Tomasz Grabowy... Ucz się od najlepszych podczas Bluesa nad Bobrem!

UWAGA: W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami informujemy, że organizatorzy przedłużyli termin zgłoszeń na Warsztaty Muzyczne im. Wojtka Seweryna do 25 lipca.

Blues nad Bobrem to przede wszystkim świetne i cenione Warsztaty Muzyczne im. Wojtka Seweryna oraz Przegląd Zespołów Bluesowych im. Tadeusza Nalepy. W tym roku Festiwal potrwa od 6 do 14 sierpnia. Dla uczestników przygotowano kilka niespodzianek. Między innymi poszerzona została oferta warsztatowa o dwie klasy: realizacji dźwięku i fotografii.

ZAJECIA POPROWADZĄ:

* Wokal: Krystyna Prońko, Jacek Siciarek, Aleksandra Sozańska-Kut, Roman Puchowski (konsultacje).

* Gitara elektryczna: Artur LESICKI, Leszek CHICHOŃSKI, Jacek KRÓLIK, Jacek JAGUŚ, Katarzyna MALISZEWSKA, Krzysztof "Puma" PIASECKI, Jerzy STYCZYŃSKI (konsultacje), Piotr NALEPA (konsultacje).

* Gitara akustyczna: Roman PUCHOWSKI.

* Harmonijka: Bartosz Łęczycki, Roman Badeński, Sławek Wierzcholski (konsultacje).

* Instrumenty klawiszowe: Paweł Serafiński

* Gitara basowa: Wojciech PILICHOWSKI, Tomasz GRABOWY

* Perkusja: Zbigniew Lewandowski

* Fotografia: Grzegorz Matoryn, Grzegorz Sidorowicz, Andrzej Pytliński

* Realizacja dźwięku: Jacek Mastykarz

* Saksofon: Adam Wendt


Czasu już niewiele, a  naprawdę warto. Zabierzcie swój zespół, kolegów i koleżanki - spotkamy się tam razem i będziemy się świetnie bawić. Prosimy więc wszystkich chętnych o kontakt z biurem organizacyjnym: biuro@bluesnadbobrem.eu już teraz!

Wszelkie informacje na temat naboru uczestników można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu: www.bluesnadbobrem.eu

Festiwal Blues nad Bobrem organizowany jest w Bolesławcu już od 19 lat. W czasie jego trwania do tego pięknego miasta przyjeżdżają nie tylko rodzimi muzycy, ale i artyści spoza granicy. Regularnie goszczą tam takie sławy jak Krystyna Prońko, Leszek Cichoński, Wojciech Pilichowski, Sławek Wierzcholski czy Zbigniew Lewandowski. Bez wątpienia dla widzów najważniejszy jest Koncert Gwiazd. W czasie poprzednich jego edycji występowali już w nim między innymi: Tadeusz Nalepa, Dżem, Nocna Zmiana Bluesa, Gang Olsena czy Martyna Jakubowicz. Każdego roku ogląda go około 5 tysięcy widzów. To głównie fani bluesa w wieku od 17 do 50 lat...