SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej

Newsy
SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej

Zapraszamy na I Łódzką Wystawę Fotografii Koncertowej - SoundOFF.Photo! - która zostanie otwarta 14 maja w łódzkiej klubokawiarni Niebostan.

Wystawa składać się będzie z 28 wielkoformatowych wydruków wykonanych w najwyższej jakości przez łódzki MediaPress. Na zdjęciach zobaczyć będzie można artystów reprezentujących przeróżne gatunki, uchwyconych przez fotografów podczas występów na łódzkich scenach. Wystawa SoundOFF.Photo! ma charakter otwarty, a prace oglądać będzie można od 14 maja aż do 11 czerwca 2017 r.

"Fotografia koncertowa to szczególny gatunek fotografii, który łączy reportaż z pewnego rodzaju pracą twórczą. Zatrzymując artystów w kadrze, dajemy widzom szansę poczucia tej szczególnej atmosfery koncertów nawet wtedy, gdy muzyka już dawno wybrzmi."

Autorami zdjęć, które będą prezentowane na ścianach Niebostanu, są: Mateusz Pulit, Łukasz Ratajczyk, Piotr Sikora, Przemek Sikora, Marek Śmietański, Stanisław Wadas oraz Natalia Zdziebczyńska. Na fotografiach zobaczyć będzie można zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i artystów z zagranicy.

"Poza swoimi pracami, chcemy pokazać jak dużo interesujących wydarzeń odbywa się w Łodzi." "Fotografujemy w całym kraju, ale podczas pierwszej edycji wystawy postanowiliśmy pokazać kadry uchwycone podczas koncertów w naszym mieście." - mówią zgodnie autorzy.

Wszystkich zainteresowanych szczególnie zachęcamy do udziału w otwarciu wystawy, podczas którego oprócz oglądania zdjęć początkujący adepci fotografii koncertowej będą mieć wyjątkową okazję do wymiany swoich spostrzeżeń z autorami prezentowanych prac.

SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej
14 maja 2017
Niebostan / Łódź, ul. Piotrkowska 17
godz. 19:00


Wystawa odbywa się we współpracy z klubem Niebostan, a partnerami strategicznymi wydarzenia są firma MediaPress oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wystawy.

Profil imprezy na FB
Wydarzenie na FB

Zdjęcia: Marek Śmietański, Mateusz Pulit, Przemek Sikora, Stanisław Wadas, Łukasz Ratajczyk