Al Di Meola w Polsce - wygraj bilety na koncerty!

Newsy
Al Di Meola w Polsce - wygraj bilety na koncerty!

12 maja w Katowicach i dzień później w Toruniu wystąpi Al Di Meola. Bilety na koncerty do wygrania w naszym konkursie!

Artysta należy do absolutnej czołówki światowej sceny jazzowej. Jest także powszechnie postrzegany za jednego z najciekawszych gitarzystów na świecie. Jego wspaniała technika, połączona z pasją i inteligencją, pozwoliła mu zdobyć (na przestrzeni lat 1976-1992) aż 13 nagród prestiżowego "Guitar Player Poll" - najwięcej nagród przyznanych indywidualnemu wykonawcy przez ten magazyn w jego 20-letniej historii. Stał się tym samym najmłodszym gitarzystą na ich liście "Gallery of Greats".

Al Di Meola debiutował w roku 1974 w słynnej formacji Return to Forever (obok Di Meoli grali tam Chick Corea, Stanley Clarke i Lenny White). Z grupą tą nagrał 3 legendarne albumy i otrzymał nagrodę Grammy oraz Złote Nagrania za "No Mystery" i "Romantic Warrior".Tuż po zakończeniu współpracy z Chickiem Corea Al Di Meola rozpoczął swoją karierę solisty, która zaowocowała kilkunastoma płytami solowymi i dwoma w słynnym gitarowym trio John McLaughlin - Al Di Meola - Paco De Lucia.

Na zaproszenie Ala Di Meoli, koncerty otworzy polski wirtuoz gitary Adam Palma - laureat tytułu "Najlepszego Polskiego Gitarzysty Akustycznego" Guitar Awards 2014 w Warszawie. Artysta promuje swoją najnowsza płytę "Palm-istry" która ukaże się 19 maja nakładem Polskiego Radia.

12 maja 2017 r.
Sala Koncertowa Miasta Ogrodów | Katowice

godz. 20:00

13 maja 2017 r.
CKK Jordanki | Toruń

godz. 20:00

Bilety do nabycia na: www.ticketportal.pl, www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, Kasa Miasta Ogrodów, Kasa CKK Jordanki, Empiki

Organizator
Agencja Moment
www.agencjamoment.pl

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania trzy podwójne bilety na koncerty w obydwu miastach. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego maila z odpowiedzią na pytanie oraz wskazaniem miasta. Tytuł maila: Al Di Meola.

"Gdyby nie ... nie wiem, czy w ogóle sięgnąłbym po gitarę." - powiedział Al Di Meola w jednym z wywiadów dla naszego magazynu. O jaki zespół chodzi? Podpowiedzi szukaj na naszej stronie.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (7 maja) do 24:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Chodziło oczywiście o The Beatles. Podwójne wejściówki otrzymują:

Katowice - Jarosław Jaromin, Ewa Bączkowska, Tomasz Dąbek
Toruń - Łukasz Fijałkowski, Łukasz Krawiec, Maria Musiał

Gratulujemy