Warszawski koncert The Amity Affliction

Newsy
Warszawski koncert The Amity Affliction

Australijska bomba metalcore’owa, The Amity Affliction, powraca do Polski. Muzycy zagrają 14 sierpnia w warszawskiej Proximie.

The Amity Affliction będą promować swoje ostatnie wydawnictwo "This Could Be Heartbreak", które ujrzało światło dzienne w 2016 roku za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records.

Swoją aktywność sceniczną rozpoczęli już w 2003 roku, wydając s/t EPkę. W 2008 roku ukazał się debiutancki album "Severed Ties", który został gorąco przyjęty przez fanów i krytyków, a w Australii dotarł aż na 26 miejsce tamtejszej listy sprzedaży. Następne lata to pasmo sukcesów i dynamicznie rosnąca popularność zespołu na wszystkich kontynentach, który w 2012 roku zasilił szeregi wytwórni Roadrunner Records. Dzisiaj formacja na koncie 5 albumów studyjnych, a jej dyskografię zamyka płyta "This Could Be Heartbreak". The Amity Affliction koncertowali na całym świecie obok takich zespołów jak A Day To Remember, Motionless In White, Chelsea Grin, In Hearts Wake, Stick To Your Guns, The Ghost Inside, Architects czy Asking Alexandria.

14 sierpnia 2017
Proxima/Warszawa

godz: 20:00

Bilety:
69 - TUTAJ
79 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, klub Proxima
89 - w dniu koncertu

Wydarzenie na FB