Mighty Sounds 2017

Newsy
Mighty Sounds 2017

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja Mighty Sounds! Przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’a będą się zwinnie łączyć ze skocznymi rytmami ska, reggae i rock’n’rolla.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2017 roku w samym sercu Europy - czeskim Táborze. Jak zwykle czekać na Was będzie międzynarodowa integracja w unikalnym klimacie przy dźwiękach artystów uznanych na całym świecie, jak i debiutantów z wielkim potencjałem. Wystąpi ponad 100 różnych zespołów, które zobaczycie na kilku scenach koncertowych oraz w namiotach z muzyką elektroniczną.

Artyści, którzy w tym roku wystąpią na naszym festiwalu to m.in. Gogol Bordello, Agnostic Front, Dubioza Kolektiv, Distemper, Skywalker, Big Mountain, Acidez, The Toasters, Jaya The Cat, Ignite, Cock Sparrer czy Maid of Ace. Z roku na rok powiększa się także liczba niezależnych stoisk i atrakcji towarzyszących Mighty Sounds, takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Jednym z wyjątkowych headlinerów Mighty Sounds 2017 został najbardziej szalony zespół muzyczny ostatnich lat - Gogol Bordello, czyli mieszanka punk rocka i muzyki cygańskiej. Nowojorczycy są znani ze swojego niepowtarzalnego stylu i dzikich, przepełnionych humorem oraz energią koncertów. Swoją obecność na festiwalu potwierdził też m.in. zespół Agnostic Front - nowojorscy pionierzy muzyki hardcore i jeden z ostatnich klasyków gatunku. Po raz drugi w Táborze pojawi się wesoła ekipa Bośniaków - Dubioza Kolektiv, czyli mix punka, reggae, hip-hopu, ska i elektroniki. Ich unikalne brzmienie i niesamowita energia sceniczna przyciąga na ich występy tłumy.

Kolejny headliner, którego ugości główna scena festiwalu to Cock Sparrer - punk rock z Londynu. W line-upie nie zabraknie też prawdziwego meksykańskiego temperamentu grupy Acidez, moskiewskiej ikony ska-punk Distemper, melodyjnego hardcore-punk - zespołu Ignite, czy energicznego reggae w wykonaniu Jaya The Cat i Big Mountain. Grono artystów zasiliła też polska perełka - na scenie Mighty Sounds swój nieposkromiony żywioł zaprezentuje zespół Blade Loki. Ta melodyjna mieszanka punk-rocka i ska, wzbogacona rewelacyjnym brzmieniem instrumentów dętych oraz świetnym wokalem z pewnością porwie Was swoją muzyką i energią. To tylko garść z zespołów, które zagrają na Mighty Sounds 2017, a line-up imprezy ciągle rośnie.

Trzydniowe karnety, wejściówki VIP oraz bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown - TUTAJ.

14-16 lipca 2017
Tábor (Czechy)


www.mightysounds.pl
www.fb.com/MightySoundsPL