Marillion Weekend w Łodzi już w ten weekend

Newsy
Marillion Weekend w Łodzi już w ten weekend

Już w tym tygodniu w Łodzi, w ramach Weekendu Marillion, na trzech koncertach wystąpi brytyjska legenda rocka progresywnego.

Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Kanady i USA.

Teraz nadszedł czas na Polskę, gdzie grupa ma szerokie grono wiernych fanów, ale też nie mniejsze w krajach ościennych, z których przyjazd już teraz zapowiada bardzo wiele osób.

W ciągu trzech wieczorów 7, 8 i 9 kwietnia 2016 w Klubie Wytwórnia w Łodzi zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W piątkowy wieczór będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album marillion.com, sobota i niedziela to wieczory niespodzianek.

Na pewno można spodziewać się muzyki z najnowszego, zapowiadanego na 9 września 2016r., osiemnastego studyjnego albumu grupy - "F.E.A.R."

Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące, specjalnie wybrane przez Marillion. Będą to: Walfad (piątek), Tides from Nebula (sobota) i Fismoll (niedziela).

7-9 kwietnia 2017
Łódź / Klub Wytwórnia


Ceny trzydniowych karnetów:

- miejsca stojące: 399 zł
- miejsca siedzące (na balkonie): 499 zł - Wyprzedane

Bilety można kupić na www.rockserwis.pl (karnety kolekcjonerskie), www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

Więcej informacji: TUTAJ

Organizator: Wydawnictwo "Rock-Serwis".

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.