The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce

Newsy
The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce

W listopadzie na dwa koncerty przyjedzie do Polski formacja The Rasmus.

Mająca na koncie ponad cztery miliony sprzedanych płyt rockowa formacja z Finlandii, The Rasmus, wraca po pięciu latach przerwy do polskich fanów. A to nie koniec niespodzianek od fińskiego zespołu, który prezentuje również nowy singiel, "Paradise", nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.

The Rasmus może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel "In The Shadows" stał się hitem na całym świecie. W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

O nowym singlu The Rasmus "Paradise", Lauri mówi: "Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem." Singla można posłuchać TUTAJ.

12 listopada 2017
Warszawa / Klub Stodoła

14 listopada 2017
Kraków / Klub Kwadrat


Bilety: 99 zł (balkon - 129 zł)

Bilety do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10), na stronie www.stodola.pl i www.livenation.pl od 3 kwietnia (godz. 10:00)