Nowy singiel Amy Lee

Newsy
Nowy singiel Amy Lee

Już 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar usłyszymy Evanescence, jednak Amy Lee - charyzmatyczna wokalistka zespołu - postanowiła ponownie zaskoczyć fanów i udostępnia kolejne solowe nagranie - "Speak to Me".

Po sukcesie wydanego przed Walentynkami singla "Love Exists", wokalistka Evanescence powraca z nowym utworem solowym. "Speak To Me" promować będzie film "Voice From The Stone", w którym w roli głównej występuje znana z filmu "Gra o Tron" Emilia Clarke. Osadzony w latach '50 ubiegłego wieku thriller opowiada historię pielęgniarki pomagającej chłopcu, który zamilkł po śmierci matki.

"Jest wiele powodów, dla których podjęłam się pracy nad tą piosenką. Voice From The Stone opowiada bardzo wzruszającą historię chłopca, który przestał mówić po stracie matki. Sama jestem młodą matką, więc było to dla mnie bardzo wzruszające. Miałam zaszczyt pracować blisko z Ericem Howellem, reżyserem filmu, i Michaelem Wandmacherem, który skomponował do niego muzykę. Oglądając wstępną wersję filmu bardzo się wzruszyłam i zaraz zaczęłam pisać "Speak to Me" Rzadko zdarza mi się aż taki przypływ kreatywności. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu".

"Klip do tego utworu nakręciliśmy w Sienie we Włoszech - w tej samej lokacji co film.  Tworzymy historię równoległą do niego, pokazujemy uczucie, jakie łączyło Malvinę ze swoim synem i udowadniamy, że miłość jest silniejsza niż śmierć" - komentuje Amy Lee.

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP.

Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.