I Am Waiting For You Last Summer na koncercie w Warszawie

Newsy
I Am Waiting For You Last Summer na koncercie w Warszawie

Już 22 kwietnia w warszawskim klubie Chmury wystąpi jeden z najbardziej oryginalnych brzmieniowo zespołów na post-rockowej scenie, I Am Waiting For You Last Summer. Przed nim zaprezentuje się Signal From Europa z Gdańska.

I Am Waiting For You Last Summer istnieje od 2011 roku i już zdążył zapracować na pozycję numer 1 na scenie instrumentalnej w Rosji, a także zyskać sporą popularność w Azji. Rosyjski zespół ma niezwykle szeroką paletę brzmieniową - ich muzyka to oryginalna mieszanka post-rocka, muzyki filmowej, elektronicznych beatów i przestrzennych melodii.

Grupa zyskała popularność dzięki dwóm pierwszym albumom - "Edge Party" (2012) i  "In Eternal Lines" (2013). Muzycy szybko wypracowali charakterystyczny styl, ale nie rezygnują z eksperymentów, czego przykładem jest ich najnowszy krążek - "Mirrors" (2015), na którym odsłonili bardziej "elektroniczne" oblicze. Będzie druga wizyta zespołu w Warszawie - wcześniej wystąpił w stolicy u boku Rosetty.

Signal From Europa to post-rockowa kapela z Trójmiasta, która powstała latem 2013 roku. Od tamtej pory tworzy swój materiał, starając się czerpać z klasyki gatunku, jak i szukać weny w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. W 2016 roku grupa wydała debiutancką EP-kę "Dusty Monuments", która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów post-rocka w Polsce.

22.04.2017
Warszawa / Chmury, ul. 11 listopada 22


Bilety:
25 PLN - Bilety24.pl - TUTAJ
25 PLN - GoOut - TUTAJ
29 PLN - EMPIK i eBilet.pl - TUTAJ