Mike + The Mechanics wystapią w Polsce

Newsy
Mike + The Mechanics wystapią w Polsce

3 września 2017 w Krakowie wystąpi zespół Mike + The Mechanics.

Mike + The Mechanics sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak Silent Running, All I Need Is A Miracle, Word Of Mouth, Another Cup of Coffee i oczywiście niezapomniany Over My Shoulder - a to zaledwie kilka tytułów z ogromnej puli szlagierów Mike + The Mechanics.

W 2017 roku Mike + The Mechanics obchodzą 32-lecie funkcjonowania na rynku muzycznym. Zagrają w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album "Let Me Fly", którego premiera zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Mike Rutherford ma powody do radości - nadchodzący album wydobywa wszystko, co najlepsze w Mike + The Mechanics: pisanie piosenek i afirmacja życia. "Let Me Fly" jest przepełniona radością, która definiowała zespół od początku istnienia i opowiada, jak zawsze, o wielu bohaterach, niekoniecznie idealnych, jak np. o kobieciarzu z pierwszego singla Don’t Know What Came Over Me.Prace nad "Let Me Fly" rozpoczęły się już podczas trasy z 2011 roku promującej krążek "The Road" - pierwszy nagrany w aktualnym składzie: Mike Rutherford (gitara/bas), Luke Juby (klawisze), Gary Wallis (perkusja), Anthony Drennan (gitara) oraz wokaliści: Andrew Roachford i Tim Howar.

3 września 2017
ICE Kraków


Bilety w cenie od 199 zł na www.LiveNation.pl