Thy Art Is Murder na koncercie w Polsce - wygraj bilet!

Newsy
Thy Art Is Murder na koncercie w Polsce - wygraj bilet!

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny polski przystanek na trasie The Heaven And Hell Tour 2017.

Koncert, na którym wystąpią Thy Art Is Murder z powracającym wokalistą CJem McMahonem, Being As An Ocean z nowym albumem oraz Miss May I i Casey odbędzie się 25 kwietnia w poznańskim Klub u Bazyla.

25.04.2017
U Bazyla/Poznań

g.20:00

Bilety:
79 - TUTAJ
84 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck
89 - w dniu koncertu

Facebook

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Thy Art Is Murder. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (2 kwietnia) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Bilety otrzymują: Bartek Deja i Ilona Krutelewicz. Gratulujemy!


Deathcorowi niszczyciele z Thy Art Is Murder są bardzo lubiani w Polsce, zresztą ze wzajemnością. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające - debiutancki "The Adversary" z 2010 roku, wydany dwa lata później "Hate" i najnowsze dzieło Australijczyków "Holy War". Barbarzyńskie riffy, znakomite technicznie kompozycje gitarowe i ciężki wokal - to wszystko cechuje Thy Art Is Murder. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, który jednak szybko wrócił w szeregi formacji. Z tej okazji światło dzienne ujrzał najnowszy utwór "No Absolution".

Amerykański Being As An Ocean jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. Na swoim koncie mają 3 albumy studyjne, z czego debiut "Dear G-d…" zrobił ogromne wrażenie na słuchaczach i krytykach muzycznych. W tym roku, singlem "OK", muzycy hucznie zapowiedzieli nowy album "Waiting For Morning To Come", którego premierę przewidziano na 9 czerwca.

Miss May I to prawdziwy gigant metalcore’owy w USA. Przedstawiciele Rise Records tworzą i grają już 11 lat, a w tym czasie wydali 5 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest "Deathless" z 2015 roku, który dotarł na 49 miejsce listy Billboard 200. Polscy fani musieli czekać 3 lata od ich ostatniej wizyty. Teraz melodyjni metalcore’owcy powracają do Poznania i zagrają w tak mocnym składzie!

Casey to walijski, post-hardcore’owy kwintet inspirujący się takimi zespołami jak Pianos Become The Teeth, Caspian, Touche Amore, Defeater czy Lydia. Casey rozwija się w szybkim tempie, a do Polski przyjadą kolejny raz, zaliczając w zeszłym roku świetny koncert w Warszawie, w towarzystwie Being As An Ocean, Burning Down Alaska i Capsize.