Coma już w kwietniu w Stodole

Newsy
Coma już w kwietniu w Stodole

Już tylko tygodnie dzielą nas od powrotu Comy na deski Stodoły. Popularna łódzka formacja już 19 kwietnia zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje najbardziej znane utwory, jak również kompozycje z najnowszej płyty "2005 YU55".

Coma powstała w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka, jednak skład zespołu ustabilizował się dopiero po wielu miesiącach. Jesienią 2003 roku kapela podpisała kontrakt płytowy i rozpoczęła nagrywanie materiału na debiutancki album - "Pierwsze wyjście z mroku". Grupa zyskała jednak rozgłos na długo nim zainteresowały się nią wytwórnie płytowe, a dalej tylko zyskiwała na sile, od rozpoczęcia swojej kariery wydawniczej w 2004 roku, dodając do swojego dorobku kolejne złote i platynowe płyty.

Cztery pierwsze krążki zespołu zdobyły Fryderyka za najlepszy album rockowy. Docenieni zostali również jako zespół koncertowy, zdobywając Złotego Bączka za występ na Przystanku Woodstock oraz pokrywając złotem album "Live" i platyną odpowiednik DVD/Blu-ray tego warszawskiego koncertu. W październiku ubiegłego roku Coma wydała swój ostatni album, eksperymentalny "2005 YU55", który pomimo mocno alternatywnego konceptu i bycia muzycznym audiobookiem, dotarł do drugiego miejsca listy sprzedaży OLiSu.

Bilety w cenie:

W przedsprzedaży - 59 pln (stojące), 79 pln (balkon)
Od 29 marca - 66 pln (stojące), 86 pln (balkon)

Bilety dostępne są w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl