HIM na koncercie w Polsce

Newsy
HIM na koncercie w Polsce

Po długim okresie ciszy, fińscy giganci rocka z HIM ogłosili pożegnalną trasę koncertową, zamykającą ostatni rozdział w ich 26-letniej karierze. W jej ramach zespół zawita w listopadzie do Warszawy.

"Po ćwierćwieczu splatania ze sobą Miłości i Metalu szczerze uważamy, że HIM wyczerpał swój nienaturalny kurs i musi powiedzieć "adieu", aby zrobić miejsce dla jeszcze nieodkrytych miejsc, zapachów i dźwięków. Zakończyliśmy zadanie, rozwiązaliśmy zagadkę i przekręciliśmy klucz. Dziękujemy." - mówi frontman Ville Valo

HIM, założony w 1991 roku przez wokalistę Ville Valo, gitarzystę Mikko “Linde" Lindströma i basistę Mikko "Migé" Paananena, uważany jest za jeden z najbardziej unikatowych rockowych zespołów na świecie. Po 8 albumach studyjnych, HIM pozyskał serca i umysły licznej rzeszy fanów. Zespół wypełniał sale koncertowe i podbijał listy przebojów na całym świecie, zgarniał liczne nagrody, zdobił niezliczone okładki magazynów i stał się pierwszą fińską grupą, której płyta pokryła się złotem w USA.

Teraz, cztery lata po wydaniu ostatniego albumu studyjnego “Tears On Tape", HIM wyrusza w pożegnalną trasę koncertową, w ramach której odwiedzi 14 krajów z 35 koncertami.

"Pod koniec 2017 roku zostaniemy uwolnieni." - mówi basista Mige. “Przed tą wielką transformacją, chcielibyśmy zaoferować Wam ostatnią szansę zobaczenia nas na żywo. To będzie święto miłości do metalu, a nie festiwal płaczu. Do zobaczenia!"

28 listopada 2017
Warszawa / Stodoła


Bilety w cenach 129 zł i 149 zł w sprzedaży od środy 8 marca od godziny 10.00 na LiveNation.pl i stodola.pl.