Four Year Strong wystąpi w Warszawie

Newsy
Four Year Strong wystąpi w Warszawie

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.

Four Year Strong pochodzą z Massachusetts i poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę "It’s Our Time". Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie ("Rise or Die Trying") rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records. Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków. Albumy w większości docierały na wysokie pozycje zestawień w swoim gatunku w USA. Zespół zaliczył również dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest "agresywnym, ale wesołym punkiem".

14 czerwca 2017
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22


Wejście: 19:00
początek: 20:00

Cena biletów:
55 zł (przedsprzedaż)
65 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn