Weekend mocnych wrażeń koncertowych z Iron Realm Productions

Newsy
Weekend mocnych wrażeń koncertowych z Iron Realm Productions

Zapraszamy na koncerty Negura Bunget, The Moon and the Nightspirit oraz Einara Selvika.

W czwartek 2 marca, w krakowskim klubie Piękny Pies, wystąpi kultowa formacja Negura Bunget, promująca swój dziesiąty album "Zi". Muzyka Negury łączy w sobie elementy folku oraz black metalu, a teksty nawiązują do kultury ludowej obszaru Transylwanii.

W piątek, 3 marca, w Łodzi wystąpi węgierska grupa pagan folk, The Moon and the Nightspirit. Zespół znany jest z teatralnych i nastrojowych występów. Koncert w Łódzkim Domu Kultury otworzą setami akustycznymi dwa polskie zespoły: Othalan i Hegemony. Węgrzy promować będą materiał z ich krążka "Metanoia", który ukaże się oficjalnie 17 marca nakładem Prophecy Productions.

W sobotę (4.03) i niedzielę (5.03), Iron Realm Productions zaprasza na dwa solowe koncerty Einara Selvika, lidera Wardruny i współtwórcy muzyki do serialu "Wikingowie". Obydwa wydarzenia cieszą się olbrzymim zainteresowaniem - koncert w Poznaniu (Blue Note) jest wyprzedany, a koncert w Krakowie został przeniesiony z klubu Kwadrat do Teatru Łaźnia Nowa. Jako gość specjalny na obydwu koncertach, wystąpi The Moon and the Nightspirit.

Współorganizatorami koncertów Einara są Left Hand Sounds (Poznań) oraz Galicja Producktions (Kraków).

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów.