Gojira wystąpi w Gdańsku

Newsy
Gojira wystąpi w Gdańsku

Po krótkiej przerwie powracają uwielbiani w naszym kraju Francuzi z Gojira. Zespół przyjedzie do Polski promować album "Magma", który znalazł się na czołowych pozycjach w wielu podsumowaniach muzycznych ubiegłego roku.

Ciężka praca popłaca. Formacja z francuskiego miasta Bayonne w 2016 roku obchodziła 20-lecie istnienia, zagrała genialny koncert w Polsce i dostąpiła również wyróżnienia, które dane jest niewielu zespołom grającym tak wymagającą muzykę metalową - otrzymała dwie nominacje do Grammy.

Gojira, czyli: Joe Duplantier (śpiew, gitara), Mario Duplantier (perkusja), Christian Andreu (gitara) i Jean-Michel Labadie (gitara basowa), na to wyróżnienie z pewnością zasłużyła kapitalnym albumem "Magma" z czerwca 2016 roku, na którym pokazała, że po dwóch dekadach na scenie można dać fanom coś nowego, wciąż można tworzyć świeżą i fascynującą muzykę. Nic dziwnego, że album, który Gojira, cały czas promuje, zdobywał czołowe miejsca w rocznych podsumowaniach. Śledząc dokonania Francuzów, począwszy od płyty "From Mars To Sirius" aż do wspomnianej "Magmy", trudno jest nie wyjść z podziwu, jak niezwykłą ewolucję przeżyła ta kapela.

6 czerwca 2017
Gdańsk / B90, ul. Doki 1


Bilety:
99 zł - przedsprzedaż,
120 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions i B90

Bilety dostępne w sprzedaży od piątku 03.03.2017

Zapraszają Knock Out Productions i B90