Full of Hell w lipcu w Polsce

Newsy
Full of Hell w lipcu w Polsce

Prosto ze Stanów Zjednoczonych do Poznania przyjedzie w lipcu jedna z najbardziej piekielnych formacji grindcore/powerviolence - Full of Hell.

Już 3 lipca w klubie Pod Minogą zagra Full of Hell. Twórcy wielu znakomitych splitów z takimi zespołami jak Code Orange, Calm the Fire czy Nails, przyjadą do stolicy Wielkopolski promować swój najnowszy album "Trumpeting Ecstasy". Za wydanie tego długograja odpowiada Profound Lore Records, a premiera zapowiadana jest na 5 maja.

W roli supportu wystąpi lokalna, crustowa ekipa Wøjna

3 lipca 2017
Pod Minogą / Poznań
g.20:00


Bilety:
29 pln - TUTAJ
35 pln - Biletomat.pl, Going., sklep Masłowski CD
39 pln - w dniu koncertu

Full of Hell tworzą - jak sami o sobie mówią - "grinding death in the form of hardcore punk". W Polsce gościli już kilkukrotnie, a z roku na rok coraz bardziej zaskakują. Na koncie mają splity m.in. z Code Orange, Calm the Fire, Psywarfare, a ostatnio nawet z zeszłoroczną rewelacją ze stajni Nuclear Blast - Nails. W swojej dyskografii mogą się pochwalić już 5 albumami studyjnymi. W 2016 roku nagrali album wspólnie ze sludge-metalowym The Body. W tym roku powracają ze swoim najmłodszym dzieckiem, "Trumpeting Ecstasy". 11 nowych, zwartych kompozycji ujrzy światło dzienne 5 maja za pośrednictwem wytwórni Profound Lore Records. Full of Hell zaskarbili sobie względy fanów dzięki świetnym nagraniom i niezwykle żywiołowym koncertom. Wiosną tego roku przemierzą całe USA jako support braci Cavalerów na trasie "Return to Roots", aby po krótkiej przerwie powrócić do Europy.