Wygraj bilet na koncert Gorgoroth i Melechesh

Newsy
Wygraj bilet na koncert Gorgoroth i Melechesh

Już w marcu na trzy wystepy do Polski przyjadą formacje Gorgoroth i Melechesh. Bilety na koncerty są do wygrania w naszym konkursie.

W ramach trasy celebrującej ćwierćwiecze działalności zespołu Norwegowie z Gorgoroth pojawią się w naszym kraju na trzech występach: 20 marca we wrocławskich Zaklętych Rewirach, 21 marca w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później w warszawskiej Proximie. Gościem specjalnym trasy będzie izraelski Melechesh, którego twórczość inspirowana jest wpływami folkloru bliskowschodniego. Na koncercie nie zabraknie największych hitów z ich ostatniego albumu "Enki" wydanego nakładem Nuclear Blast.

W roli supportów wystąpią Incite oraz Earth Rot.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert w każdym mieście. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Gorgoroth. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (2 marca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Wejścia otrzymują: Kamil Nowak, Mariusz Niedźwiedziński, Emilia Dolatowska, Krzysztof Marciniak, Paweł Kurek i Darek Turczyński


20.03.2017
Zaklęte Rewiry / Wrocław

godz. 19:00

Bilety:
69 pln TUTAJ
74 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Rocky Shop
79 pln w dniu koncertu

Facebook

21.03.2017
Klub u Bazyla / Poznań

godz. 19:00

Bilety:
69 pln TUTAJ
74 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck
79 pln w dniu koncertu

Facebook

22.03.2017
Klub Proxima / Warszawa


Bilety:
69 pln TUTAJ
74 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Proxima
79 pln w dniu koncertu

Facebook