The Dillinger Escape Plan wraca do Polski

Newsy
The Dillinger Escape Plan wraca do Polski

Live Nation i Klub Stodoła z radością informują, że The Dillinger Escape Plan - jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcore'owej - powróci do Polski.

Niecałe dwa tygodnie temu The Dillinger Escape Plan dali fantastyczny koncert w Warszawie, jednak zespół musiał odwołać pozostałe koncerty na trasie promującej ostatni album "Dissociation" z uwagi na wypadek samochodowy - w tym koncert zaplanowany na 12 lutego w krakowskim Klubie Kwadrat. Muzycy obiecali dołożyć wszelkich starań aby przełożyć koncert na inny termin - i dotrzymali obietnicy.

10 sierpnia 2017
Kraków / Klub Kwadrat

Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży na www.stodola.pl i www.livenation.pl.

Bilety zakupione na 12 lutego są ważne na 10 sierpnia, ale MUSZĄ zostać wymienione na nowe - prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały nabyte.

Koncerty The Dillinger Escape Plan to energetyczny bomby, których nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie formacji poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego a zarazem bardzo złożonego grania.