Integrity na koncercie w Polsce

Newsy
Integrity na koncercie w Polsce

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyny w Polsce koncert legendarnej formacji Integrity. Dwid Hellion i spółka pojawią się 10 czerwca w poznańskim klubie u Bazyla. Oprócz nich na scenie zobaczymy Kalifornijczyków z Seven Sisters of Sleep.

Integrity powstał w 1988 roku w Cleveland, Ohio. Zespół początkowo oscylował w brzmieniach hardcore/punk jednak z czasem w ich twórczość wkradało się coraz więcej metalowych inspiracji oraz apokaliptycznych tekstów. Wiele zespołów na przełomie lat 80/90 wzorowało się właśnie na Integrity, a ich muzyka zyskała miano "świętego terroru". W ciągu wielu lat działalności członkowie zespołu zmieniali się praktycznie z każdą kolejną płytą jednak jedynym niewykruszalnym elementem został Dwid Hellion. Zespół w swoich tekstach porusza tematy związane z religią, siłami nadprzyrodzonymi, chorobami psychicznymi, indywidualizmem oraz okultyzmem.

Seven Sisters of Sleep to zespół sludge metalowy pochodzący z południowej Kalifornii. Formacja została utworzona w roku 2009 i składa się z członków zespołów Tafkata oraz The Arm and Sword Of A Bastard God. Grupa ma na koncie m.in. dwa albumy długogrające, w tym "Ezekiel's Hags", który ukazał się w ubiegłym roku.

10 czerwca 2017
Klub u Bazyla / Poznań

godz: 20:00

Bilety:
59 - TUTAJ
64 - Biletomat.pl, Going.
69 - w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku