Goddamn Trouble - nowy teledysk Overkill

Newsy
Goddamn Trouble - nowy teledysk Overkill

Już w najbliższy piątek ukaże się najnowszy album Overkill "The Grinding Wheel". Płytę zapowiada teledysk do utworu "Goddamn Trouble", który właśnie trafił do sieci.

"The Grinding Wheel", 18 album studyjny Overkill, ukaże się 10 lutego nakładem Nuclear Blast. Materiał wyprodukował i zmiksował Andy Sneap (Testament, Exodus, Accept). Za artwork odpowiada Travis Smith.

Teledysk do utworu "Goddamn Trouble" wyreżyserował Kevin Custer. Mówi wokalista Bobby "Blitz" Ellsworth: "Ponownie pracowaliśmy z Kevinem Custerem, który wyreżyserował nasze wcześniejsze teledyski do utworów "Armorist", "Bitter Pill", "Rattlesnake" i "Bring Me The Night". To trwało cały zimny, styczniowy dzień i w tym czasie Kevin nakręcił dla nas dwa klipy do 'Goddamn Trouble' and 'Shine On'. To był długi dzień, ale udało nam się uchwycić prawdziwy metalowy chaos i energię."

"Overkill to Overkill. Naszą cechą charakterystyczną jest, że jesteśmy rozpoznawalni na każdym albumie. W ciągu ostatnich trzech dekad zawsze pozostawaliśmy Overkill. Dlatego możecie mieć pewność, że to metalowa płyta i, jak zawsze, wypełniona thrashowymi wibracjami oraz melodiami" - tak "The Grinding Wheel" opisuje wokalista Bobby "Blitz" Ellsworth.

Lista utworów:

01. Mean Green Killing Machine
02. Goddamn Trouble
03. Our Finest Hour
04. Shine On
05. The Long Road
06. Let's All Go To Hades
07. Come Heavy
08. Red White And Blue
09. The Wheel
10. The Grinding Wheel

Zdjęcie: Mark Weiss