Napalm Death i Brujeria w Polsce

Newsy
Napalm Death i Brujeria w Polsce

Knock Out Productions prezentuje koncert legendarnej grupy Napalm Death. Ojcowie grindcore zaprezentują się w Polsce wraz z jedną z najbardziej barwnych i tajemniczych kapel nurtu death/grind - Brujerią. Całość koncertowego line-upu dopełniają crossoverowcy z Iron Reagan.

Napalm Death od ponad 35 lat sieje spustoszenie ekstremalną muzyką i nie tylko ani myślą przestawać - z upływem czasu wręcz zyskuje na brutalności i sile przekazu. Ostatni album zespołu "Apex Predator - Easy Meat" ukazał się w 2015 roku.

Tego wieczoru Shane Embury z Napalm Death będzie pracował na dwa etaty. Zanim pojawi się na scenie ze swoim głównym zespołem, zakryje twarz, założy gitarę i jako Hongo wyjdzie na scenę z jedną z najbarwniejszych kapel deathowo-grindowych, Brujerią. Zespół powstał 1989 roku w Los Angeles, a jego członkowie przybrali pozy meksykańskich bandziorów, którym lepiej w drogę nie wchodzić. Gangiem dowodzi Juan Brujo. Kontrowersyjni ze względu na okładki i teksty, dość szybko zaskarbili sobie sympatię fanów, którzy odkryli, że za pseudonimami kryją się muzycy uznanych kapel, choćby Dino Cazares i Raymond Herrera z Fear Facotry, Billy Gould z Faith No More, Jeff Walker z Carcass i wielu innych. Albumy "Matando güeros", "Raza odiada" i "Brujerizmo" to już dziś klasyki. W 2016 roku ukazała się pierwsza po 16-letniej przerwie płyta Brujerii "Pocho Aztlan".

W skład Iron Reagan wchodzą znani z Municipal Waste gitarzysta Landphil Hall i wokalista Tony Foresta. Zespół propnuje energetyczną mieszankę hard core'a, hardcore punka, thrash i crossover.

4 maja 2017
Kraków / Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety:
85 zł - przedsprzedaż
100 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net