Anita Lipnicka w Zaklętych Rewirach

Newsy
Anita Lipnicka w Zaklętych Rewirach

Już 12 marca we wrocławskich Zaklętych Rewirach wystąpi Anita Lipnicka.

Anita Lipnicka znana jest chyba każdemu miłośnikowi muzyki w Polsce. W 2016 roku obchodziła jubileusz pracy artystycznej (22 lata na scenie). Po świetnym przyjęciu trasy "Na Osi Czasu" artystka postanowiła wrócić do Wrocławia i już 12 marca będzie można posłuchać jej w klubie Zaklęte Rewiry.

12 marca 2017
Wrocław / Zaklęte Rewiry
godzina: 20:00


Miejsca stojące: 49 zł - TUTAJ
Miejsca siedzące: 69 pln - Biletomat, Ebilet, Eventim, Ticketpro

Wydarzenie na FB.

Nowy utwór to "Ptasiek", który od lipca niepodzielnie króluje na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Piosenka zapowiada nadejście nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień 2017 r. "Ptasiek" jest adaptacją utworu "Bluebeard" autorstwa Ś.P. Nicka Talbota (aka Gravenhurst), do którego Anita dopisała polskie słowa. Utwór został dedykowany samemu kompozytorowi, kultowej postaci niezależnej sceny brytyjskiej, którego twórczość była dla Anity źródłem inspiracji, i z którym artystka nawiązała swego czasu muzyczną przyjaźń i współpracę, jaka nie doszła ostatecznie do skutku z powodów losowych.

Możemy zdradzić, że w repertuarze znalazły się największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu dwóch lat jej działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych i z repertuaru Varius Manx. Podczas koncertów będzie można również usłyszeć kilka utworów premierowych.