Trwa sprzedaż biletów na festiwal Ino-Rock 2009

Newsy
Trwa sprzedaż biletów na festiwal Ino-Rock 2009
12 września 2009 w Inowrocławiu, w Teatrze Letnim, w samym sercu Parku Solankowego, odbędzie się kolejna edycja festiwalu Ino-Rock.
Bilety na tę imprezę, której gwiazdą będzie legendarny Steve Hackett z zespołem, niedawno trafiły do sprzedaży. Przypomnijmy, że na festiwalu oprócz Steve Hackett Band wystąpią również: włoski zespół Nosound oraz polskie grupy After i Indukti.

Ceny biletów:
Do 30.08.2009 - 90 zł
Od 31.08.2009 - 100 zł

Program imprezy:
Wejście do teatru od 17.00
After - 17.30
Indukti - 18.45
NOSOUND - 20.15
STEVE HACKETT BAND - 22.00

Z pewnością największą atrakcją tegorocznej edycji festiwalu będzie występ Steve'a Hacketta z zespołem. Artysty nie trzeba fanom specjalnie przedstawiać. Steve to z jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów i kompozytorów, mających wyjątkowy styl, który nieśmiertelną sławę zdobył jako muzyk legendy rocka progresywnego, grupy Genesis, z jej klasycznego okresu, w którym powstały płyty będące dziś integralną częścią historii muzyki. Hackettowi na scenie będą towarzyszyć znakomici muzycy. Na klawiszach zagra Roger King, który wielokrotnie współpracował ze Steve'em, między innymi przy płytach "Darktown", "Midsummer Night's Dream", "Sketches Of Satie" czy "To Watch The Storms". Jako inżynier dźwięku i klawiszowiec miał okazję pracować z różnymi artystami (m.in. Gary Moore, Warren G). Ma na koncie również projekty filmowe - pracował przy obrazach "Na krawędzi" i "W imię ojca". Pisał też muzykę do produkcji telewizyjnych. W wolnych od pracy chwilach jeździ konno i ...szyje na maszynie. Sekcję rytmiczną stanowić będą grający na perkusji Gary O'Toole oraz basista Nick Beggs. Gary zaczął muzykować jako małe dziecko, a profesjonalnym perkusistą został mając lat 18. Poza współpracą z całą masą artystów w charakterze muzyka sesyjnego, O'Toole zajmuje się również nauką gry na perkusji...