Nowy album Life of Agony w kwietniu

Newsy
Nowy album Life of Agony w kwietniu

28 kwietnia 2017 ukaże się najnowszy, pierwszy od ponad dekady album Life of Agony, który będzie nosić tytuł "A Place Where There's No Pain".

Następca płyty "Broken Valley" z 2005 roku trafi do sklepów nakładem wytwórni Napalm Records. Materiał został wyprodukowany przez Matta Browna i sam zespół w klasycznym składzie z okresu przełomowego debiutu "River Runs Red": Mina Caputo (wokal), Joey Z (gitara), Alan Robert (bas) i Sal Abruscato (perkusja). "A Place Where There's No Pain" to piąty krążek zespołu, ale pierwszy nagrany od momentu zmiany płci przez Keith Caputo i przybrania imienia Mina Caputo.

Mówi Alan Robert: "Myślę, że fani Life of Agony wiedzą, że nasza muzyka bierze początek z prawdziwego cierpienia, które doświadcza każdy w zespole. Wielu z naszych fanów mówiło nam przez lata, że dzielenie się z nimi naszymi osobistymi problemami działało na nich jak katharsis i pomagało uleczyć ból ich własnej egzystencji. Energia, którą dzielimy się podczas koncertów daje im nadzieję i pokazuje, że istnieje światełko w tunelu. Dla nas, i mam nadzieję, że także dla fanów, ten krótki moment, gdy przebywamy razem staje się miejscem wolnym od bólu."