Knurfest IV już w piątek

Newsy
Knurfest IV już w piątek

16 grudnia w warszawskim klubie Chwila po raz kolejny odbędzie się Knurfest, czyli czwarte już urodziny stołecznego groovemetalowego Minetaura.

Tym razem towarzyszyć im będzie trójmiejski duet Oil Stains grający blues rocka w duchu dokonań Clutch czy Five Horse Johnson, pleszewski Red Scalp, który płytą "Rituals" z tego roku szturmem zdobył serca fanów stonerowych brzmień i olsztyńska Krzta grająca plugawą mieszankę sludge i mathcore przywodzącą na myśl kłopotliwe dziecko Kobong i Korna. Sam Minetaur będzie świeżo po nagraniu debiutanckiej płyty w studiu Satanic Audio w Sosnowcu, więc na koncercie na pewno nie zabraknie nowego materiału z pogranicza groove, sludge i death metalu. Eklektyzm jest domeną Knurfestu po raz kolejny, a zespół kultywuje myśl dobrej muzyki ponad szufladkami.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Kasia Pin Up Candy Burlesque Star, która swoim pokazem uświetni i rozgrzeje atmosferę między koncertami.

Tradycją jest charytatywny charakter koncertu. Przez cały wieczór przy barze będą stały puszki fundacji na rzecz potrzebujących psów i kotów. Patronat nad koncertem obejmie też inicjatywa Wilki z Palucha, z którą Minetaur od niedawna aktywnie współpracuje.

Rozkład jazdy:
19:30 - 20:00 - Oil Stains
20:20 - 21:05 - Red Scalp
Pokaz Pin Up Candy Burlesque Star
21:25 - 22:05 - Krzta
Pokaz Pin Up Candy Burlesque Star
22:25 - 23:00 - Minetaur

16 grudnia 2016
Chwila / Warszawa, Ogrodowa 31/35


Otwarcie bram: 18:30
Start koncertu 19:30

Bilety: 20 zł.

Wydarzenie na Facebooku

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.