Darmowa EPka Joe Satrianiego

Newsy
Darmowa EPka Joe Satrianiego

Joe Satriani opublikował pięcioutworową i dostępną za darmo EPkę z remiksami.

Jak napisał gitarzysta na swojej stronie, EPka jest prezentem dla fanów, "którzy sprawili, że album "Shockwave Supernova" odniósł tak duży sukces na całym świecie".

Joe Satriani: "Poprosiłem moich utalentowanych kumpli, mieszkających w pobliżu i trochę dalej, aby na nowo spojrzeli na pięć ulubionych przez fanów utworów z mojej ostatniej płyty. John Cuniberti i Eric Caudieux wzięli wspólnie na warsztat "Goodbye Supernova" i "Stars Race Across The Sky" i stworzyli dwa oszałamiające i nowoczesne remiksy. Gitarzysta, inżynier dźwięku i producent z Londynu, Keith More, przerobił i podkręcił dwa rockery "In My Pocket" i "Cataclysmic". John Cuniberti zajął się również "Lost In A Memory" i przetworzył nowoczesną teksturę utworu w uduchowiony i mocny remiks."

Lista utworów:
1. Goodbye Supernova (Remix by John Cuniberti w/ new performances by Eric Caudieux)
2. Stars Race Across The Sky (Remix by John Cuniberti w/ new performances by Eric Caudieux)
3. In My Pocket (Remix by Keith More)
4. Catalysmic (Remix by Keith More)
5. Lost In A Memory (Remix by John Cuniberti)

EPka dostępna jest TUTAJ.

"A jako mały przedsmak tego, co nadejdzie w 2017 roku, poprosiłem ZZ (ZZ Satriani to syn gitarzysty i reżyser - przyp. red.), aby stworzył krótki trailer swojego pełnometrażowego, eksperymentalnego dokumentu dotyczącego trasy 'Shockwave Tour 2016'. ZZ towarzyszył nam podczas niemal dwóch miesięcy podróży po Europie i uwieczniał dźwięk, furię i wszystkie szalone rzeczy, których nikt z publiczności nie miał okazji zobaczyć. Całość została nakręcona i opracowana w pełnowymiarowy dokument w unikalnym stylu ZZ. Mam nadzieję, że ukaże się w pierwszej połowie 2017 roku."