Killswitch Engage: "Beyond The Flames: Home Video Vol II" w sklepach

Newsy
Killswitch Engage: "Beyond The Flames: Home Video Vol II" w sklepach

Poznaj historię Killswitch Engage, największego zespołu metalcore'owego w historii. Premiera Blu-ray/CD "Beyond The Flames: Home Video Vol II" już w piątek, 9 grudnia.

Wydaje Wam się, że wiecie wszystko o Killswitch Engage i widzieliście wszystkie materiały o nominowanej do Grammy kapeli z Massachusetts? Mylicie się. Wydany właśnie zestaw Blu-ray/CD "Beyond The Flames: Home Video Vol II" to wspaniale opowiedziana historia zespołu przy pomocy obrazu i dźwięku, z materiałami, których wcześniej nie publikowano.

Trwający ponad trzy i pół godziny zestaw "Beyond The Flames: Home Video Vol II" jest prawdziwym skarbem dla fanów Killswitch Engage. Zawiera oczywiście to, co świadczy o wspaniałości amerykańskiej kapeli, czyli materiały koncertowe, lecz jest tu również dokładnie i szczerze opowiedziana jej historia.

Clou wydawnictwa jest 75-minutowy dokument, opisujący okres kariery zespołu po powrocie do niej oryginalnego frontmana Jesse'ego Leacha. Jednak nie mogło zabraknąć rzadkich materiałów związanych z samymi początkami formacji. Film dokumentalny, który zaczyna się w roku 2005, po wydaniu płyty "{Set This} World Ablaze", wyprodukowała i wyreżyserowała Denise Korycki.

Na wydawnictwie znalazło się również kilkanaście piosenek zarejestrowanych na żywo w różnych krajach, w tym z pierwszego koncertu po powrocie Leacha do Killswitch Engage po 10-letniej absencji. Są też fragmenty z Download Festival, Knotfest, Loud Park w Japonii oraz kilka niespodzianek. Wśród bonusów na Blu-rayu są jeszcze teledyski oraz wyjątkowo ciekawie pokazane sylwetki muzyków zespołu i odrzuty z sesji nagraniowych.

Zwiastun zestawu "Beyond The Flames: Home Video Vol II":

Wisienką na tym torcie jest płyta CD, na której zapisano sześć wcześniej niepublikowanych piosenek live ze słynnego już wśród fanów Killswitch Engage występu "Monster Mosh" z 2014 roku w Worcester, w stanie Massachusetts. Są to:

1. No End In Sight
2. Life To Lifeless
3. Always
4. In Due Time
5. My Curse
6. The End Of Heartache