Imagine Dragons pierwszą gwiazdą Orange Warsaw Festival

Newsy
Imagine Dragons pierwszą gwiazdą Orange Warsaw Festival

Pierwszym headlinerem Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 2 i 3 czerwca 2017 jest Imagine Dragons.

Po niezwykle udanym tegorocznym festiwalu, na którym bawiło się ponad 50 tysięcy osób, Orange Warsaw Festival ponownie zagości na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Przez dwa dni - 2 i 3 czerwca 2017 - dla warszawskiej publiczności zagrają najlepsi. Pierwszym headlinerem jest zespół Imagine Dragons.

To będzie już dziesiąta edycja festiwalu od samego początku związanego z marką Orange i Warszawą. Przez dekadę udało się zbudować w stolicy wydarzenie na światowym poziomie, które umocniło pozycję Orange jako sponsora wspierającego działania muzyczne. Przyszłoroczna edycja Orange Warsaw Festival będzie drugą, przy której firma współpracuje z agencją Alter Art, organizatorem wydarzenia.

Pierwszym headlinerem jubileuszowego Orange Warsaw Festival jest amerykańska formacja Imagine Dragons. To zespół, który idealnie balansuje na przecięciu kilku gatunków: rocka, popu, elektroniki, a nawet hip hopu, przekraczając ich granice i wyciągając dla siebie to, co w nich najlepsze. Wystarczył im jeden singiel, by wręcz wyważyć drzwi do światowej ekstraklasy muzycznej. Ale byłoby też wielką niesprawiedliwością patrzeć na Imagine Dragons wyłącznie przez pryzmat "Radioactive".

Bilety na Orange Warsaw Festival 2017 będą dostępne w sprzedaży od 6 grudnia, od godziny 12.00.

Podobnie jak przy ostatniej edycji, fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach, a klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki. Karnety Early Birds z rabatem dla klientów Orange będą kosztowały 297 zł.

Od 16 grudnia będą także dostępne specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange w cenie 866 zł dla klientów Orange.

Więcej szczegółów na www.orangewarsawfestival.pl.