Blues Pills wraca do Polski na trzy koncerty

Newsy
Blues Pills wraca do Polski na trzy koncerty

Knock Out Productions zaprasza na trzy koncerty Blues Pills, które odbędą się w marcu 2017 roku.

Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć w Polsce amerykańsko-francusko-szwedzką ekipę dowodzoną przez charyzmatyczną wokalistkę Elin Larsson. Retro rockową ucztę przeżyjemy już w marcu 2017 roku. Koncerty odbędą się: 1 marca w gdańskim klubie B90, 2 marca w warszawskiej Progresji oraz dzień później - 4 marca w krakowskim Kwadracie.

Blues Pills to kolejny zespół, który zakochał się w Polsce dzięki fanom. Dowodzona przez zjawiskową Szwedkę Elin Larsson międzynarodowa grupa gościła u nas wiosną 2016 roku, dając dwa kapitalne koncerty, które spotkały się z doskonałym przyjęciem. Nic dziwnego, że Elin, perkusista André Kvarnström, który pod koniec 2014 roku zajął miejsce Cory'ego Berry, znakomicie wymiatający na gitarze Francuz Dorian Sorriaux i kolejny rodak wokalistki, basista Zack Anderson, postanowili uwzględnić nasz kraj w planach koncertowych na 2017 rok.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli jeszcze okazji usłyszeć Blues Pills informacja, że kapela wykonuje kapitalnego oldschoolowego hard rocka, rocka i blues rocka spod znaku Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, Fleetwood Mac, Spencer Davis Group, Jamesa Browna. Debiutancka płyta z 2014 roku "Blues Pills" dotarła do czwartego miejsca listy niemieckiej, a "Lady In Gold" z roku 2016 wylądowała na jej szczycie.

1 marca 2017
Gdańsk / B90, ul. Doki 1


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu koncertu

2 marca 2017
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu koncertu

4 marca 2017
Kraków / Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Zdjęcie: Małgorzata Napiórkowska-Kubicka