Counterfeit wraca do Polski

Newsy
Counterfeit wraca do Polski

Pełna punk-rockowej energii grupa Counterfeit, po świetnie przyjętych koncertach w czerwcu tego roku, wróci do nas już niedługo. Zespół wystąpi 31 marca 2017 roku w warszawskiej Proximie.

Formacja ma na swoim koncie dwie EPki - "Enough" i "Come Get Some", ale też gościnne wizyty na kilku składankach. Oprócz swoich wyczynów gitarowo-wokalnych, lider formacji - Jamie Campbell Bower - udzielał się w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Mogliście zobaczyć go w "Harrym Potterze", "Zmierzchu", "Demonicznym Golibrodzie z Fleet Street", "Darach Anioła" i serialu "Camelot", gdzie grał Króla Artura. Mimo swojego młodego wieku i stażu, ten pięcioosobowy skład stara się wyrwać z butów wszystkich swoich fanów i… robi to niesamowicie dobrze. Potwierdzić mogą wszyscy ci, którzy dotarli w czerwcu do Proximy, Blue Note albo Alibi.

Nowy singiel - "Addiction" zwiastuje trasę po Wielkiej Brytanii i Europie. "Wierzę, że możemy stać się od czegoś uzależnieni. Obojętnie czy substancji, uczucia, osób, miejsc… Lista jest nieskończona, ale ostatecznie ta obsesja na punkcie trucizny twojego wyboru sprawia, że stajesz się pusty. "Addiction" to kawałek o pokonywaniu tej potrzeby i jakichkolwiek form zniewolenia. Powinniśmy raczej zgodzić się z tym, że świat się kręci, niż próbować go kontrolować. Ta piosenka punktem startowym nowego początku, a nadejdzie dużo więcej." - skomentował Jamie.

31 marca 2017
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a


wejście: 19:00
początek: 20:00

Cena biletów:
79 zł (przedsprzedaż)
90 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn