Hardwired… To Self-Destruct: Metallica prezentuje nowe teledyski

Newsy
Hardwired… To Self-Destruct: Metallica prezentuje nowe teledyski

Chwilę przed premierą najnowszego albumu Metalliki "Hardwired… To Self-Destruct", zespół zdecydował się zaprezentować teledyski nakręcone do wszystkich utworów z płyty.

Kapela zdecydowała się na bezprecedensowy krok, dając fanom możliwość zapoznania się z całym albumem przed jego oficjalną premierą poprzez opublikowanie teledysków do wszystkich kompozycji.

Po ujawnionych wcześniej teledyskach do utworów "Hardwired", "Moth into Flame" i "Atlas, Rise!", pozostałe obrazy zaczęły wczoraj trafiać do sieci w odstępie 2 godzin. Teledyski były publikowane na platformach w różnych krajach.

Przypomnijmy, że "Hardwired… To Self-Destruct" trafi do sklepów w piątek, 18 listopada.

Poznaliśmy już wszystkie nowe teledyski:

"Dream No More" (Reżyseria: Tom Kirk)"Confusion" (Reżyseria: Claire Marie Vogel)"ManUNkind" (Reżyseria: Jonas Åkerlund)

To jeden z najciekawszych teledysków z zestawu, określany jako "wyraz uznania dla prekursorów black metalu". Obraz wyreżyserował Jonas Åkerlund, oryginalny perkusista pionierów tego gatunku, Bathory. Åkerlund jest obecnie renomowanym twórcą teledysków mającym na koncie nie tylko wcześniejszą współpracę z Metalliką ("Turn The Page" i "Whiskey In The Jar"), ale również z takimi artystami jak m.in. Madonna, The Rolling Stones, Beyonce, Prodigy, Christina Aguilera, Pink czy Rammstein."Now That We're Dead" (Reżyseria: Herring & Herring)"Here Comes Revenge" (Reżyseria: Jessica Cope)"Am I Savage" (Reżyseria: Herring & Herring)"Halo On Fire" (Reżyseria: Herring & Herring)"Murder One" (Reżyseria: Robert Valley)

"Murder One" to kompozycja poświęcona pamięci Lemmy Kilmistera, a tekst zawiera wiele tytułów utworów Motorhead. "On był ikoną, wielką inspiracją na naszego zespołu. Nie byłoby nas, gdyby nie Motorhead" - mówi James Hetfield.  

"Spit Out The Bone" (Reżyseria: Phil Mucci)"Lords of Summer" (Reżyseria: Brett Murray)A dla przypomnienia wcześniejsze obrazy:

"Hardwired" (Reżyseria: Colin Hakes & The Artist)"Moth Into Flame" (Reżyseria: Tom Kirk)"Atlas, Rise!" (Reżyseria: Clark Eddy)