Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie

Newsy
Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Centrum Kongresowym ICE Kraków - 19 marca 2017.

‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie.

19 marca 2017 (niedziela)
Kraków / ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17

Wejście od 18:30
Początek koncertu o 19:00

Bilety w cenie 100, 130, 150, 170 zł dostępne w sieciach Ticketpro oraz Empik/Media Markt/Saturn i w punktach Infokraków.

Wydarzenie na Facebooku.

Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance". Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.