Pierwsi artyści Colours of Ostrava 2017

Newsy
Pierwsi artyści Colours of Ostrava 2017

Poznaliśmy pierwsze wielkie nazwiska przyszłorocznej edycji festiwalu Colours of Ostrava. Line-up otwiera brytyjska piosenkarka i pianistka Birdy oraz berlińskie electro trio Moderat.

Birdy
Młoda artystka zachwycająca delikatnym, a zarazem bardzo dojrzałym głosem. Nazywana prawdziwym objawieniem prosto z brytyjskiego konkursu muzycznego. Jej debiutancki album, składający się niemal w całości ze znanych przebojów w zupełnie nowych aranżacjach, oczarował świat. Drugim krążkiem dała się poznać jako znakomita kompozytorka. Trzecim albumem potwierdziła zarówno wyjątkowy talent, jak i solidny warsztat wokalny. Świadoma swoich możliwości artystka w każdy utwór wkłada ogromną dawkę emocji i serca.

Moderat
Jedna z najpotężniejszych formacji w środowisku niezależnej muzyki elektronicznej. Zespół powstał z połączenia dwóch wiodących grup niemieckiej sceny elektro - duetu Modeselektor i Apprat. Od wydania debiutanckiego albumu w 2009 roku, ich kariera rozwijała się w zawrotnym tempie - koncerty z Radiohead, półroczny tour po Europie, nagrody i przede wszystkim szybko rosnąca liczba entuzjastów ich twórczości. Sami producenci nie kryją zdziwienia: "Ten projekt był stworzony dla zabawy. Nic nie wskazywało na to, że coś poważnego z tego wszystkiego wyniknie".

Ich występy na żywo to połączenie surowego techno, minimalistycznych gatunków elektroniki i efektownych wizualizacji, które wraz z krystalicznym wokalem Saschy Ringa są gwarantem niezapomnianych wrażeń. Koncert w Ostrawie będzie jedynym występem Moderat w Republice Czeskiej, a po sezonie Panowie zapowiadają dłuższą przerwę.

Bilety: www.joyStore.pl/Colours

Colours of Ostrava
Dolne Witkowice, Ostrawa (Czechy)
19-22 lipca 2017


www.colours.pl
www.fb.com/ColoursPL