Aerosmith po raz ostatni w Polsce!

Newsy
Aerosmith po raz ostatni w Polsce!

Aerosmith - najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki - ogłosił dziś gigantyczną, europejską trasę w jaką wyruszą w przyszłym roku. Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!".

W Polsce Aerosmith odwiedzi krakowską TAURON Arenę 2 czerwca 2017 roku. Bilety w cenach od 249 zł w sprzedaży od 18 listopada na www.LiveNation.pl.

Przez całą swoją karierę, Aerosmith utrzymuje się na szczycie popularności w świecie rocka. Od wczesnych hitów takich jak Dream On, Sweet Emotion, Toys In The Attic i Back In The Saddle, przez definiujące gatunek Walk This Way (Aerosmith z gościnnym udziałem Run DMC), po największe hity jak Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator i I Don’t Want To Miss A Thing, Aerosmith jest bezsprzecznie jednym z tych zespołów, które trzeba zobaczyć.

Nie przegap tej szansy, żeby zobaczyć Aerosmith w Europie - to “Auf Wiedersehen", “A Bientot", “Hasta Pronto", “Do zobaczenia"… to Aero-Vederci Baby!