Being As An Ocean wraca do Polski

Newsy
Being As An Ocean wraca do Polski

Post-rock PL zaprasza na jedyny koncert Being As An Ocean w Polsce w ramach jesiennej europejskiej trasy. Amerykańskiej grupie będą towarzyszyć wschodzące gwiazdy sceny melodic hardcore - Burning Down Alaska, Capsize i Casey.

Being As An Ocean przyjeżdża do Polski regularnie od 2013 roku. Występy zespołu na żywo są magnesem, które przyciągają wielu fanów. Charyzmatyczny wokalista Joel Quartuccio jak nikt inny potrafi nawiązać z widzami więź i chwycić ich za serce. Choć grupa gra w wypełnionych klubach, występy nie tracą na intymności. A ma to duże znaczenie, kiedy Quartuccio porusza tematy m.in. miłości, samotności i nadziei. Aby umilić fanom oczekiwanie na nowy album, zespół w 2016 roku zaprezentował dwa nowe single - "Dissolve" i "OK".

Przed Amerykanami zaprezentuje się Burning Down Alaska. Niemiecki zespół w ostatnich miesiącach szturmem wdarł się na scenę hardcore. Po świetnych występach w Europie i Polsce na swojej pierwszej trasie w roli headlinera, grupę na wspólne koncerty zaprosiła metal-core'owa legenda - Parkway Drive. Fani mogą się spodziewać niezwykle energetycznego występu - tak samo było w marcu w Hydrozagadce i w sierpniu w Proximie.

Także do Polski z chęcią wracają Amerykanie z Capsize. Grupa podczas trasy będzie promować wydany w lipcu album "A Reintroduction: The Essence of All That Surrounds Me". Daniel Wand i koledzy obrali na niej bardziej melodyjny kierunek, co wprowadziło do ich nagrań dużo świeżości. Ich set będzie wybuchową mieszanką starszych i nowych utworów.

Casey podbiło serca polskich fanów w marcu, występem przed Acres i Burning Down Alaska. Teraz wiele osób czeka na ponowny koncert grupy. Piątka młodych muzyków z Walii jest jednym z odkryć sceny post-hardcore. Apetyt rozbudziły pierwsze single zespołu - "Teeth", "Hell" i "Fade", które łącznie uzyskały blisko 600 tysięcy odtworzeń w serwisie YouTube. Wydany we wrześniu debiutancki album "Love Is Not Enough" został znakomicie przyjęty i zebrał wiele pozytywnych recenzji.

22.11.2016
Warszawa / Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)


Bilety:
59 PLN (przedsprzedaż)
69 PLN (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży dostępne wyłącznie w serwisie Bilety24.pl