Mason supportem Annihilator

Newsy
Mason supportem Annihilator

Już w połowie listopada na trzech koncertach w Polsce wystąpi Annihilator. W roli supportu zobaczymy australijską formację Mason.

Zespoły wystąpią 14 listopada w poznańskim klubie U Bazyla, 15 listopada w gdańskim B90 i 16 listopada we wrocławskim Alibi.

Istniejąca od 2009 roku australijska formacja Mason to miód na uszy dla wielbicieli oldschoolowego thrashu i speed metalu. Czterech młodych facetów z Melbourne lubi szybkie tempa, solidne riffy i dobre melodie. Zespół ma na koncie dwie EP-ki i jeden duży album. Na rok 2017 zaplanowano płytę numer dwa, która będzie nosić tytuł "Impervious".

14 listopada 2016
Poznań / U Bazyla, ul. Norwida 18A


Bilety:
80 zł przedsprzedaż
90 zł w dniu koncertu

Bilety: http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,370.html

15 listopada 2016
Gdańsk / B90, ul. Doki 1 (teren Stoczni Gdańskiej)


Bilety:
80 zł przedsprzedaż
90 zł w dniu koncertu

16 listopada (środa) 2016
Wrocław / Alibi, ul. Grunwaldzka 67


Bilety:
80 zł przedsprzedaż,
90 zł w dniu koncertu
Facebook

Ponad 25 lat temu geniusz Jeffa Watersa sprawił, że powstało, a następnie trafiło do fanów thrash metalu na całym świecie, debiutanckie arcydzieło jego kapeli, Annihilator, "Alice In Hell". Ćwierć wieku później grupa kanadyjskiego wirtuoza gitary wciąż zachwyca. Po dość długiej przerwie powraca do nas, aby dać polskim maniakom thrashu porcję technicznej i melodyjnej odmiany tej muzyki na najwyższym światowym poziomie. Koncertowy formacji to zabójczy zestaw klasyków gatunku, w którym znajdzie się miejsce na "Alison Hell", "King Of The Kill", "Set The World On Fire" czy "Human Insecticide", jak i na numery z ostatniej płyty "Suicide Society", a być może również na niespodzianki z bogatej dyskografii Annihilator. Niesamowite przyjęcie, jakie Polscy fani zgotowali zespołowi rok temu sprawiło, że Jeff Waters postanowił wrócić do nas w trybie niemal natychmiastowym.