"Atlas, Rise!" - nowy singiel Metalliki w Halloween

Newsy
"Atlas, Rise!" - nowy singiel Metalliki w Halloween

Metallica szykuje dla swoich fanów niespodziankę na Halloween.

31 października o północy czasu PST (10:00 w Polsce) zespół zaprezentuje trzeci utwór "Atlas, Rise!" z nadchodzącego albumu "Hardwired… To Self - Destruct". Premiera płyty odbędzie się 18 listopada. Do tej pory zespół zaprezentował już dwa nowe utwory: "Hardwired" i "Moth Into Flame".

Aby pomóc fanom poczuć ducha Halloween już od piątku 28 października, słuchacze Metalliki na całym świecie będą mogli odwiedzić wybrane niezależne sklepy muzyczne i mieć szansę na zdobycie darmowej, limitowanej maski "Hardwired… To Self - Destruct". Na wewnętrznej stronie maski znajdzie się specjalny kod dostępu do strony internetowej, na której fani będą mogli odsłuchać nowy utwór 30 minut przed premierą w Halloween. Pełna lista sklepów dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu.

Polskie sklepy biorące udział w akcji:

Music Corner - ul. Św. Tomasza 4, Kraków
Muz-Art - Al. Niepodległości 12, Zielona Góra
Audio-Max - ul. Sienkiewicza 41, Siedlce
Cooltura Store - ul. ul. Podmiejska 2A, Lipienice

"Hardwired… To Self - Destruct"
to pierwszy studyjny album zespołu od 2008 roku, w którym ukazał się multiplatynowy krążek "Death Magnetic". Nowy album został wyprodukowany przez Grega Fidelmana, odpowiedzialnego za inżynierię dźwięku i miks poprzedniej płyty. Album jest już dostępny w przedsprzedaży w wersjach na CD, winylu i Deluxe.