Depeche Mode w lipcu w Polsce!

Newsy
Depeche Mode w lipcu w Polsce!

21 lipca 2017, na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Depeche Mode.

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił wczoraj podczas specjalnego wydarzenia w Mediolanie trasę koncertową promującą nową studyjną płytą, która będzie zatytułowana "Spirit" i ukaże się na początku 2017.

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour, Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1,5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy. Trasa rozpocznie się w Stockholm’s Friends Arena 5 maja 2017 i zawita do ulubionych miejsc fanów, włączając paryski Stade de France, San Siro w Mediolanie i Olympia Stadion w Berlinie. Zespół zagra także w nowych miejscach, takich jak London Stadium, Otkritie Arena w Moskwie oraz Veltins-Arena w niemieckim Gelsenkirchen. Trasa Europejska zakończy się 23 lipca z show w Cluj-Napoca w Rumunii. Dwa dni wcześniej zespół zawita do Polski.

21 lipca 2017
PGE Narodowy / Warszawa


Bilety w cenach od 179 pln będą dostępne tylko na www.livenation.pl i www.ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż biletów startuje 19 października o 10.00 i potrwa do 20 października do 20.00. Sprzedaż ogólna rusza 21 października o 10.00.

Po występach w Europie, Global Spirit Tour - 18 trasa koncertowa Depeche Mode i pierwsza od trzech lat - będzie kontynuowana w Ameryce Północnej i Południowej. Zespół, we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, wciąż będzie wspierać akcję charytatywną zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji - zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

"Spirit" będzie 14 studyjnym albumem muzycznych pionierów. Ich wcześniejsza płyta z 2013 r, "Delta Machine" uplasowała się w pierwszej piątce w 26 krajach oraz zajęła pierwsze miejsce na listach w 12 krajach. Producentem materiału jest James Ford, który zajmował się m.in. produkcją płyt Florence and the Machine czy Arctic Monkeys. "Spirit" ukaże się na początku 2017 r nakładem Columbia Records.