Koncert Kings Of Leon - akcja fanów i informacje organizacyjne

Newsy
Koncert Kings Of Leon - akcja fanów i informacje organizacyjne

Już w czwartek 8 września w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Kings Of Leon. Fani zespołu przygotowali specjalną multimedialną akcję koncertową.

Akcja fanów:

Razem z @Kings of Leon Poland oraz @Going zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej, całkowicie multimedialnej akcji koncertowej. Chcemy sprawić, aby ten wieczór był szczególny także dla zespołu, który w Polsce pojawi się tuż przed premierą nowego materiału. Przygotowaliśmy akcję koncertową, w której smartfony publiczności odegrają najważniejszą rolę, a dzięki niemu każdy uczestnik stanie się częścią multimedialnego show.

W aplikacji Going oraz na fanpage RockloudLive umieszczony zostanie specjalnie przygotowany GIF przedstawiający płomień. Ten GIF należy ściągnąć do trybu offline. Telefon z odpalonym płomieniem oraz maksymalnie rozjaśnionym ekranem wznieś podczas pierwszego refrenu kawałka "Sex on Fire". Gif w aplikacji do ściągnięcia pod linkiem: goingapp.pl/pobierz

Informacje organizacyjne na temat koncertu Kings Of Leon w Krakowie:  

18:00 Otwarcie bram
19:15 OCN
20:30 Kings of Leon
23:00 Zamknięcie bram

Ostatnie bilety na koncert są jeszcze dostępne. Można je kupić w serwisie Eventim.pl. lub w salonach Empik. Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, należy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Wejścia dla publiczności.
- Brama 1 - Trybuny
- Brama 2 - Płyta A, Płyta B
- Między Bramą 1 a Bramą 2 - wejście VIP  
- Brama 3 - Trybuny
Odbiór biletów rezerwowanych lub konkursowych - Kasa 1
Sprzedaż biletów - Kasa 1 i Kasa 2

* W sprzedaży znajdą się też bilety na organizowane przez Rockloud koncerty PJ Harvey w Warszawie i Pixies w Poznaniu.

Jak dojechać na koncert?

Tauron Arena Kraków mieści się przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie. To obiekt bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. W sąsiedztwie znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe:
"Tauron Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ";
"Tauron Arena Kraków Wieczysta" (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);
"Tauron Arena Kraków NŻ"

Do Tauron Areny Kraków można dojechać tramwajami 1, 4, 5, 9, 10, 14, 22, 52 oraz autobusami 124, 128, 424.
Informacje o aktualnych rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Gdzie zaparkować?

Przy Tauron Arenie Kraków znajduje się parking w cenie 30 zł oraz bezpłatny parking dla rowerów. Bilety parkingowe również można kupić w serwisie Eventim.pl.

więcej: www.tauronarenakrakow.pl